راهنما
 

ارتفاع
عرض
عمق

چوب مصنوعی
پلای وود
روکش طبیعی


0 تومان زمان تحویل 3 تا 6 هفته
100cm : ارتفاع کلی 160cm : عرض کلی 20cm : عمق کلی چوب  
 راهنما
110cm
90cm


تعدا ستون ها ارتفاع (cm) عرض (cm) تعداد طبقات

0 تومان زمان تحویل 3 تا 6 هفته
100cm : ارتفاع کلی 160cm : عرض کلی 20cm : عمق کلی چوب  
 راهنما
110cm
90cm

emptyخالی
singleDoorیک در
doubleDoorدو در
flapفلپ
drawerکشو
emptyراست بازشو
emptyچپ بازشو
emptyدرون
emptyبیرون
emptyبالا
emptyپایین
emptyدرون
emptyبیرون
emptyدرون
emptyبیرون
emptyبدون دستگیره
emptyبا دستگیره
emptyانتخاب جنس
emptyجنس فعلی

قوانین
کشو ها عرض کشوها از 20 تا 90 سانتی متر ارتفاع کشوها از 11 تا 60 سانتی متر حداقل عمق کشوها 32 سانتی متر است
در ها عرض در از 15 تا 60 سانتی متر ارتفاع در از 15 تا 275 سانتی متر
0 تومان زمان تحویل 3 تا 6 هفته
100cm : ارتفاع کلی 160cm : عرض کلی 20cm : عمق کلی چوب  
 راهنما
110cm
90cm

جزئیات بیشتر
جزئیات قفسه

0 تومان زمان تحویل 3 تا 6 هفته

راهنما

طراحی سوراخ طبقه

سوراخ طبقه به شما امکان تغییر ارتفاع طبقات را می دهد تا به تناسب نیاز خود آن را جابجا کنید. سوراخ ها به فاصله 32 میلیمتری از یکدیگر در سلول ایجاد می گردد. توجه داشته باشید در برخی موارد که برای استحکام محصول خطری ایجاد شود امکان اجرای این آپشن وجود نخواهد داشت.

طراحی پنل پشتی

دیواره پشتی قفسه ها. لطفا یک طرح از میان طرح های پنل پشتی را انتخاب فرمایید. ضخامت دیواره پشتی 3 میلیمتر است و با نصب آن حدود 19 میلیمتر از عمق مفید محصول کم می شود.

طراحی برش قرنیز

به منظور کاهش فاصله بین محصول و دیوار و جلوگیری از به وجود آمدن فضای آشغالگیر. در صورت تمایل با ذکر ابعاد قرنیز می توان جای قرنیز در پشت کار را در نظر گرفت. البته راه ساده تر برش خود قرنیز است اما با این کار دیگر امکان جابجایی محصول وجود نخواهد داشت.

طراحی جداکننده

در این حالت محصول دو طرفه خواهد بود چرا که در وسط اتاق و به منظور جدا کننده دو فضا استفاده می شود. درب ها و نما ها در پشت عینا و به صورت قرینه 1 به 1 از جلو ساخته خواهد شد. کشو ها تنها از یک طرف باز خواهد شد اما نمای کشو به صورت ثابت در پشت هم اجرا می شود تا از نظر ظاهری تفاوتی بین پشت و جلوی کار وجود نداشته باشد.

طراحی دستگیره ها

درب ها و نمای کشو ها می تواند در داخل چارچوب باشند (داخلی) و یا روی سطح را کامل بپوشانند (خارجی). در صورتی که درب ها و نما خارجی باشند 2 سانتی متر به عمق محصول شما اضافه خواهد شد.

طراحی چگونه تعداد طبقات داخل یک محفظه را تعیین کنم؟

به بیان دیگر چگونه برای چند سلول مختلف یک درب مشترک بگذارم. کافی است مانند انتخاب چند فایل در کامپیوتر به سادگی بر روی موس کلیک کرده و نگه دارید سپس نشانگر موس را بر روی طبقاتی که می خواهید پشت یک درب باشند حرکت دهید و پس از انتخاب سلول های مورد نظر کلیک را رها کنید. شما می توانید حتی جنس و رنگ درب را متفاوت انتخاب کنید.

طراحی تعیین درب و کشو

یک سلول را انتخاب کنید تا بتوانید تغییرات را اعمال کنید

طراحی ماکسیمم عرض مجاز

هنگام تعیین عرض هر ستون به ماکسیمم عرض مجاز دقت کنید. چنانچه عرض ستون فراتر از حد مجاز باشد، امکان خم شدن طبقه زیر بار وجود دارد. اگر ناچار به استفاده از عرض بیشتر از ماکسیمم عرض مجاز هستید، می توانید متریال مصرفی یا ضخامت را تغییر بدهید. چوب طبیعی در ضخامت های 2 سانت و 3 سانت موجود است که به ترتیب ماکسیمم عرض 90 سانت یا 130 سانت را تحمل می کند. MDF در ضخامت های تقریبی 2 سانت و 3 سانت موجود است که به ترتیب ماکسیمم عرض 60 سانت یا 80 سانت را تحمل می کند.

طراحی تعیین ابعاد داخلی

لطفا در این بخش تعداد و اندازه ستون و طبقات یا به اصطلاح ساختار محصول را مشخص نمایید. ابزار پیش رو قابلیت های زیادی برای تعیین ساختار محصول مورد نظر شما در اختیار قرار می دهد. حتی ارتفاع هر طبقه را به راحتی در داخل طبقه تعیین نمایید. راهنمایی: ابتدا ساختار را روی کاغذ تعیین کرده و سپس ارتفاع هر طبقه را از بالا به پایین تغییر دهید. ابعاد وارد شده در این بخش ارتفاع و پهنای مفید را نمایش می دهند.

در مرحله بعد درب ها و کشو ها تعیین می گردد.

طراحی عمق و ضخامت متفاوت

در صورتی که ضخامت یا عمق بخش های مختلف محصول مورد نظر شما متفاوت است می توانید تمام محصول را با عمق و ضخامت واحد طراحی نموده و در کادر موجوددر مرحله آخر که به همین منظور تعبیه شده است، موضوع را به اطلاع طراحان ایده رو برسانید.

طراحی ابعاد خارجی

ابعاد خارجی شلف خود را در این بخش وارد کنید. در نظر داشته باشید که ابعاد نهایی محصول مورد نیاز شما همین خواهد بود. لطفا توجه داشته باشید که باید حداقل 2 الی 3 سانتی متر فضا بین محصول و سقف و 1 الی 2 سانتی متر بین محصول  دیواره‌ها برای جانمایی و نصب در نظر گرفته شود. چنانچه از اندازه گیری خود مطمئن نیستید می توانید از کارشناسان ایده رو کمک بگیرید.

طراحی طرح خود را بکشید

توصیه می شود قبل از کار کردن با رسام حتما طرح خود را روی کاغذ بکشید.

کلیپ آموزشی