درباره ایده رو

ایده‌رو در سال 1395 متولد شد. او سفارشی‌سازی را رسالت خود قرار داده است تا تمام آنچه مشتری به آن نیاز دارد را شناسایی کند و در اختیارش قرار دهد. دانش، توان و اراده ایده‌رو در راستای خواسته های کارفرما متحدخواهد شد تا موانع را در مسیر برطرف سازد. هر سفارش برای ایده‌رو سفر تازه‌ای به اعماق ناشناخته‌هاست. در مسیرش می‌آموزد و پخته می‌شود. دانش فنی، تکنولوژی برتر و هنر متعالی تجهیزات او در این سفر خواهند بود. تمام تلاشش این است که امانتی که به دستش سپرده شده است صحیح و سالم و بی کم و کاست و به‌موقع به مقصد برساند. ایده‌رو بر این باور است که هیچکس بهتر از تو از نیاز خانه ت باخبر نیست. خانه‌ها متفاوت‌اند و هر خانه داستان خود را دارد. خانه یک معلم، خانه یک مهندس، خانه یک پزشک، خانه یک دانشمند و خانه تو. خانه تو شایسته وسایلی است که متناسب خودش باشد و زیبایی‌اش را چندین برابر کند. با ایده‌رو وقت اون رسیده که با وسایل یکنواخت و تکراری بازار خداحافظی کنی. چیزی بساز که مخصوص خودت باشد. ایده‌رو جایی برای اجرای ایده‌های توست.

خدمات ما

ایده، بررسی نیاز کارفرما، ارائه مشاوره رایگان. این مرحله مخصوص کسانی است که فقط می دانند به یک وسیله یا تغییر دکوراسیون احتیاج دارند. تلاشی برای رسیدن به ایده نکردند یا از فرط گشتن سردرگم شده اند. طراحی، اندازه‌گیری، طراحی سه بعدی، طراحی چیدمان، طراحی فاز 2 برنامه زمان‌بندی اجرا برای افرادی که به ایده ای مشخص برای ساخت محصول یا دکوراسیون پیرامون خود رسیده اند و نیاز دارند که ایده بر روی کاغذ بیاید، کار طراحی انجام می شود. اجرا، ساخت و نصب محصول، اجرای بخش های مختلف دکوراسیون داخلی اجرای خوب یک طرح مهمترین بخش یک پروژه است. ممکن است طرحی یونیک با یک اجرای بد اصلا به چشم نیاید و ممکن است یک طرح معمولی با اجرای دقیق و با کیفیت چشم نواز شود.

تماس با ما

آدرس: تهران‏، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری آزادی، کارگاه نوآوری هفت و هشت
تلفن: 02122119129
همراه: 09124042344   09125493039
ایمیل: idearo@gmail.com
google map waze map